Krmivá a kŕmne doplnky pre kone

HAVENS dodáva kompletný sortiment pre všetky kategórie koní

V ponuke značky HAVENS nájdete širokú škálu kompletných kŕmnych zmesí vo forme granúl alebo müsli aj množstvo kŕmnych doplnkov z radu Equiforce.

HAVENS Horse Feeds dodáva kompletný sortiment pre všetky odvetvia chovu koní; od rekreácie a chovu až po vrcholový šport (ako sú skoky, drezúra, klusácke a dostihové preteky, western, vytrvalosť atď.). Sortiment krmív pre kone HAVENS pozostáva z kompletného sortimentu koncentrátových krmív doplnených o suplementy a vysokokvalitné  krmivové doplnky . 

Havens Ferto LAC 3 Mare cubes 25kg -

Havens Ferto LAC 3 Mare cubes 25kg

Ferto-LAC 3 sú špeciálne granule na zabezpečenie živín pre žriebä aj kobylu.

24.00€
Foal-cubes Opti Grow 25kg -

Foal-cubes Opti Grow 25kg

Opti-GROW Foal pelety poskytujú optimálny prísun energie a bielkovín. Nahrádza rýchlo rastúcemu zriebäťu materské mlieko a dopĺňa výživu z vysoko kvalitných a ľahko stráviteľných prírodných surovín na podporu správneho vývoja žriebäťa v prvých 18 mesiacoch jeho života.

27.30€
Havens Sport Müsli 20kg -

Havens Sport Müsli 20kg

Sport-Müsli je univerzálna zmes pre všetky plemená koní a poníkov v strednej až vysokej záťaži. Toto chutné müsli podporuje zdravie a vitalitu Vášho koňa. Dodáva extra energiu po práci, pre rýchle nadobudnutie kondície po tréningu.

23.04€
Havens Power Plus Mix 20kg -

Havens Power Plus Mix 20kg

Power Plus Mix je koncentrovaná prémiová cereálna zmes určená pre kone vo veľmi vysokej záťaži a pre kone, ktorí by mohli využiť nejakú energiu navyše.

24.24€
Havens Slober Mash 20kg -

Havens Slober Mash 20kg

Slobber Mash je veľmi chutná, hrubá zmes vločkovaných obilnín, kukurice, praženého ľanového semienka a pšeničných otrúb, doplnené o extra vitamíny a minerály.

25.68€
Havens Basis Sportbrok 25kg -

Havens Basis Sportbrok 25kg

Granule Basis Sportbrok sú obľúbené všestranné „nezahrievajúce“ krmivo. Granule sú bez ovsa a sú veľmi vhodné pre kone v ľahkej práci, alebo pre tých, ktorí sú z neho príliš energickí.

21.30€
DraversBrok Cubes 25kg -

DraversBrok Cubes 25kg

Rokmi preverená, najpredávanejšia kŕmna zmes od firmy Havens. Plne vyvážené granule o veľkosti 7 mm, určené pre športové a výkonné kone. Sú zložené zo 100% prírodných a exkluzívnych zložiek ako sú obilniny (ovos, jačmeň, kukurica, pšenica), lucerna a ľanový olej. To zaisťuje optimálnu kondíciu a dobrý vzhľad pre vášho koňa alebo poníka.

21.90€
Gastro plus 20kg -

Gastro plus 20kg

GASTRO+ sú unikátne granule vyrábané v spolupráci s konskou klinikou Venlo, špeciálne vyvinuté na podporu správnej funkcie žalúdka.

23.28€
Cool Mix bez ovsa 20kg -

Cool Mix bez ovsa 20kg

Havens Cool Mix je špeciálne krmivo bez ovsa, s ľahko stráviteľnými bielkovinami z lucerny a s extra špaldovou pšenicou.

24.00€
Kentucky Lite E. Racingmix 25kg -

Kentucky Lite E. Racingmix 25kg

Kentucky Lite E. je exkluzívna zmes čierneho a bieleho ovsa, kukurice, jačmeňa, pšenice, olejov a špeciálnych vitamínových granúl. Má veľmi vysoký obsah energie zo sacharidov a ľahko stráviteľného škrobu.

25.50€
Performance 14 20kg -

Performance 14 20kg

Špeciálne müsli Performance 14 využíva jedinečnú kombináciu vysoko chutných zdrojov energie s pomalým a rýchlym uvoľňovaním pre podporu vysoko výkonných koní. Samozrejme doplnené kvalitnými proteínmi a aminokyselinami.

26.40€
Endurance 14 20kg -

Endurance 14 20kg

Endurance 14 obsahuje unikátnu kombináciu škrobov, olejov a vlákniny a zaisťuje výdrž počas tréningu i súťaže. Toto müsli má ľahko stráviteľné a dlho pôsobiace zloženie, ktoré podporí kontrolovaný výkon a je teda ideálny pre konských vytrvalcov.

26.40€
Green Vet Herbal Müsli 20kg -

Green Vet Herbal Müsli 20kg

Prírodné voňavé müsli Green-Vet je založené na cereáliách (jačmeň, pšenica, kukurica, ovos) procesovaných postupom „hydrothermal opening“ (hydrotermálne otvorenie), ktorým sa zvyšuje  ich stráviteľnosť a výživová hodnota. Ďalej obsahuje mrkvové vločky, karob a lucernu a je obohatené pridanými bylinkami a esenciálnymi olejmi.

26.88€
Havens Brix 14kg -

Havens Brix 14kg

Havens Brix je vyrobený z čisto prírodnej lucerny a mäty, bez melasy. Pre pohodlné kŕmenie a prehľad o podanom množstve je zmes stlačená do 1 kg kociek.

22.80€
Havens Mix 15kg -

Havens Mix 15kg

Vysoko kvalitná rezanka obsahujúca timotejka lúčnu, lucernu a prímes ľanových produktov, bez melasy. Vysoký obsah vlákniny podporuje žuvanie, tvorbu slín a tým aj dobré zažívanie.

21.00€
Havens Fibre Dice 17,5kg -

Havens Fibre Dice 17,5kg

Havens Fibre Dice sú veľmi chutné kocky s vysokým obsahom vlákniny, s atraktívnou jablčnou príchuťou. Extra veľké kocky s hrubou štruktúrou, ktoré nútia koňa veľa žuť. S nízkym obsahom škrobu a cukru a bez pridanej melasy, vitamínov alebo obilnín.

22.20€
Natural Balance 17,5kg -

Natural Balance 17,5kg

Natural Balance je hrubé zdravé müsli obsahujúce okrem iného veľkú porciu špaldy, kukuričné vločky, lucernu, pšenicu, ľanový olej, vločky mrkvy a vločky cesnaku.

25.92€
Derby-Compact Cubes 25kg -

Derby-Compact Cubes 25kg

Prémiové nízkoproteínové koncentrované športové granule Derby Compactbrok sú skvelou voľbou pre (vrcholový) šport. Základom sú obilniny, obsahuju vysoký podiel cereálií na podporu svalového metabolizmu.

24.00€
Lucky Horse Cookies 1kg -

Lucky Horse Cookies 1kg

Zdravá a chutná pochúťka pre kone. Obsahuje 100% prírodných cereálií, minerálov a 500 mg pridaného vitamínu E.

4.14€
Horse Licks H-LICKS 2kg -

Horse Licks H-LICKS 2kg

H-LICKS Horselicks je soľný liz s pridanými vitamínmi a minerálmi. Prídavok biotínu podporuje zdravie kopýt.

6.00€
EquiForce B+ 1kg -

EquiForce B+ 1kg

EquiForce B+ je zložený z vitamínov skupiny B (B1, B2, B6 a B12) s MSM a pivovarskými kvasnicami. Je vhodný ako doplnok pri pĺznutí, slabosti, v starobe, pri vysokej záťaži a v období rekonvalescencie. EquiForce B+ obvykle obnoví energiu vášho koňa a normálne hodnoty vitamínu B počas 3-4 týždňov.

28.32€
EquiForce B+ Liguid 1L -

EquiForce B+ Liguid 1L

EquiForce B + Liquid je koncentrovaný doplnok bohatý na všetky vitamíny skupiny B, ktoré kone potrebujú. Je odporúčaný pri pĺznutí, období intenzívneho rastu (u žriebät), pri intenzívnej práci a pretekaní.

34.20€
EquiForce E+ 1kg -

EquiForce E+ 1kg

EquiForce E+ je doplnok s koncentrovaným vitamínom E, s pridaným selénom, horčíkom a 6 aminokyselinami, ktoré podporujú a zosilňujú účinok vitamínu E.

41.76€
EquiForce Lyte 1,5kg -

EquiForce Lyte 1,5kg

EquiForce Lyte obsahuje koncentrované množstvo elektrolytov s pridanými stopovými prvkami a silnými antioxidantmi. Poskytuje optimálnu rovnováhu vody a elektrolytov, efektívne chráni svaly a zvyšuje vytrvalosť. Stimuluje smäd pre väčšie prijímanie vody, urýchľuje regeneráciu po a pri záťaži, pri transporte a po závodoch.

26.64€
EquiForce Martrix HA 1kg -

EquiForce Martrix HA 1kg

EquiForce Matrix HA je vysoko koncentrovaný doplnok pre zdravé kĺby. Zdravé a pružné kĺby sú zásadné pre výkon a celkovú pohodu vášho koňa.

123.72€
EquiForce Complete Vital 9kg -

EquiForce Complete Vital 9kg

Havens EquiForce Complete je koncentrovaný multivitamínový a minerálny doplnok s vysokou vstrebateľnosťou. J

72.36€
EquiForce Complete Vital 20kg -

EquiForce Complete Vital 20kg

Havens EquiForce Complete je koncentrovaný multivitamínový a minerálny doplnok s vysokou vstrebateľnosťou. Je založený na senáži, morských riasach, prírodnom korení a príchutiach (pepermintový olej a senovka), neobsahuje melasu. Obsahuje iba obalené vitamíny a organické (chelátové) stopové prvky pre najvyššiu nutričnú hodnotu a predĺženú trvanlivosť. Dopĺňa a vyvažuje kŕmnu dávku jadra o všetky potrebné vitamíny a minerály.

119.52€
EquiForce Magnesium 5kg -

EquiForce Magnesium 5kg

EquiForce Magnesium obsahuje vysoké dávky ľahko vstrebateľného horčíka, ktorý je dôležitý pre funkciu svalov a nervovej sústavy (nielen) športových koní.

63.60€
EquiForce Magnesium 1,5kg -

EquiForce Magnesium 1,5kg

EquiForce Magnesium obsahuje vysoké dávky ľahko vstrebateľného horčíka, ktorý je dôležitý pre funkciu svalov a nervovej sústavy (nielen) športových koní.

24.96€
EquiForce Oil 10L -

EquiForce Oil 10L

EquiForce Oil je bohatý na energiu, Omega 3 a 6 mastné kyseliny, lecitín a prírodný vitamín E.

73.29€
EquiForce Oil 5L -

EquiForce Oil 5L

EquiForce Oil je bohatý na energiu, Omega 3 a 6 mastné kyseliny, lecitín a prírodný vitamín E.

50.88€
EquiForce Psylium 3kg -

EquiForce Psylium 3kg

EquiForce Psyllium je odporúčaný pre kone, ktorí žijú na piesočnatých alebo blativých pastvinách. Pri zmiešaní s vodou a slinami v tráviacom trakte vytvorí hustý gél, ktorý má absorpčné vlastnosti. Piesok, ktorý môže byť nakumulovaný v tráviacom trakte koní, je obalený psylliom a potom vylúčený s trusom.

72.48€
EquiForce Performance +Booster 85g -

EquiForce Performance +Booster 85g

EquiForce Performance+ Booster je vysoko koncentrovaná energetická pasta (na ústne podanie) s chelátovými stopovými prvkami a antioxidantmi.

18.00€
EquiForce Zinc&Copper 1kg -

EquiForce Zinc&Copper 1kg

EquiForce Zinc & Copper je koncentrovaný doplnok prírodného zinku a medi, s pridaným vitamínom E a prírodným selénom. Podporuje ochranu a zdravie kože.

38.34€
EquiForce Zinc&Copper 3kg -

EquiForce Zinc&Copper 3kg

EquiForce Zinc & Copper je koncentrovaný doplnok prírodného zinku a medi, s pridaným vitamínom E a prírodným selénom. Podporuje ochranu a zdravie kože.

86.40€
EquiForce Ferro 1kg -

EquiForce Ferro 1kg

EquiForce Ferro je koncentrovaný doplnok s ľahko vstrebateľným železom, prídavnými aminokyselinami, vitamínmi a stopovými prvkami.

35.04€
EquiForce Ferro 3kg -

EquiForce Ferro 3kg

EquiForce Ferro je koncentrovaný doplnok s ľahko vstrebateľným železom, prídavnými aminokyselinami, vitamínmi a stopovými prvkami. Železo je dôležitou zložkou procesu okysličovania krvi a d

79.20€
EquiForce Ventilator Liquid 1L -

EquiForce Ventilator Liquid 1L

EquiForce Ventilator+ Liquid je osviežujúci tekutý kŕmny doplnok so zmesou niekoľkých esenciálnych olejov (eukalyptus, mäta pieporná, aníz a rozmarín), výťažkom Echinacea purpurea a medom.

58.08€
EquiForce Beta+ 3kg -

EquiForce Beta+ 3kg

EquiForce Beta+ je veľmi vhodný pre chovné kobyly a plemenné žrebce.

115.20€
EquiForce Foot 1kg -

EquiForce Foot 1kg

EquiForce Foot je koncentrovaný a ľahko vstrebateľný doplnok s MSM, vitamínmi, pivovarskými kvasnicami, základnými aminokyselinami a stopovými prvkami.

69.12€
EquiForce Foot 3kg -

EquiForce Foot 3kg

EquiForce Foot je koncentrovaný a ľahko vstrebateľný doplnok s MSM, vitamínmi, pivovarskými kvasnicami, základnými aminokyselinami a stopovými prvkami.

151.20€
EquiForce gut Support 1kg -

EquiForce gut Support 1kg

EquiForce Gut Support je špeciálne navrhnutý tak, aby udržoval zdravú črevnú flóru a umožnil koňovi lepšie využiť jeho kŕmnu dávku.

64.80€
EquiForce gut Support 3kg -

EquiForce gut Support 3kg

EquiForce Gut Support je špeciálne navrhnutý tak, aby udržoval zdravú črevnú flóru a umožnil koňovi lepšie využiť jeho kŕmnu dávku.

122.40€
Senior Crumbs 17.5kg -

Senior Crumbs 17.5kg

Receptúra pre celoživotnú vitalitu. Novinka, ktorá bola vyvinutá tak, aby dokonale napĺňala energetické a nutričné požiadavky starnúcich koní.

20.45€