Senior Crumbs 17.5kg

Senior Crumbs 17.5kg

Receptúra pre celoživotnú vitalitu. Novinka, ktorá bola vyvinutá tak, aby dokonale napĺňala energetické a nutričné požiadavky starnúcich koní.

20.45€

Doručenie zdarma
na všetky objednávky nad 150€ 

Viac o produkte

Kŕmenie a starostlivosť o starnúceho koňa prináša mnoho výziev. Celková fyzická kondícia sa postupne zhoršuje. Skôr alebo neskôr si všimnete úbytku váhy, straty svalovej hmoty, matnejšej srsti a ďalších problémov. Časté sú aj problémy so zubami a s nimi spojený zhoršený príjem kŕmenia, horšie trávenie a využitie živín. Energetické a nutričné požiadavky starnúcich koní sa menia, nároky na kŕmnu dávku sa zvyšujú.

Nové krmivo Havens Senior Crumbs sú malé peletky (Crumbs = omrvinky).
Receptúra je bezobilná a obohatená vitamínmi, aby udržala starnúceho koňa zdravého, aj keď sa stretáva s problémami so žuvaním a stratou fyzickej kondície.

  • Vysoko stráviteľná receptúra, bohatá na vlákninu, ideálna pre všetky kone, ktorým prospieva bezobilná diéta.
  • Obsahuje extra Omega 3 a 6 mastné kyseliny, ktoré pozitívne ovplyvňujú imunitu a kvalitu srsti, pružnosť a pohyblivosť.
  • Forma malých peliet, ktoré rýchlo nasiaknu vodu a vznikne tak chutná kaša, ktorú kone ľahko zožerú. Hotové za 2 minúty!
  • Vyvážený pomer vitamínov a minerálov pre optimálne zdravie a vitalitu. S extra prídavkom vitamínov skupiny B a vitamínu C.
  • Nízky obsah škrobu a cukru a vysoká stráviteľnosť. Krmivo vhodné pre všetky kone, ktoré potrebujú kŕmenie so zníženým obsahom škrobu a cukru.
  • Vysoko kvalitné proteíny (12,9 %) pre podporu svalov a udržanie telesnej hmotnosti.

Odporúčané denné dávkovanie a všeobecné pokyny

Je dôležité kŕmiť vhodným krmivom v zodpovedajúcom množstve s ohľadom na potreby koňa.
Všeobecné odporúčanie: 0,5 kg Senior Crumbs na 100 kg živej váhy na deň. Tj. denná dávka pre 500 kg koňa bude 2,5 kg Senior Crumbs.

Senior Crumbs by mali byť podávané namočené. Sú vyrobené tak, aby sa nasiaknuté premenili na chutnú kašu. Stačí zmiešať s vodou v pomere 1:1 a počkať 2 minúty. Vzniknutá kaša sa staršiemu koňovi veľmi ľahko konzumuje a je ľahko a vysoko stráviteľná
Rozdeľte toto množstvo na 2 – 3 dávky za deň. Kôň by mal denne prijať dostatok kvalitnej krmoviny – min. 1,5 % svojej hmotnosti. Čerstvá voda musí byť vždy k dispozícii.

Pokiaľ má váš kôň problémy s prijímaním objemového krmiva, odporúčame kombinovať Havens Senior Crumbs s namočenou rezankou Havens Fibre Dice. Tým je zaručený extra príjem vlákniny.

Zloženie

Šupky zo sójových bôbov, Pšeničné šroty, ovsené šupky, lucernová múčka, extrudované sójové bôby, rastlinný olej a tuk (sója), vináza, trstinová melasa, uhličitan vápenatý, múčka zo slnečnicových semien, fosforečnan vápenatý, hydrogénuhličitan sodný, oxid sodný, chlorid horečnatý Doplnok A, Doplnok vitamínu D3, Doplnok vitamínu E, Železo, Jód, Potiahnutý granulovaný kobalt, Meď, Mangán, Zinok, Selén, Omega 3, Omega 6, Sepiolit, Propyl galát, Butylovaný hydroxytoluén, Saccharomyces cerevisiae

Back