Krmivo pre Ovce, Kozy

Kozy sú často veľmi vyberavé, pokiaľ ide o výživu.

HAVENS vám rád pomôže vybrať tú najlepšiu kŕmnu dávku!

široký sortiment objemových krmív pre profesionálne chovy dojných kôz. Zdravie zvierat a maximálna dojivosť pri čo najnižších nákladoch na krmivo sú prvoradé.

Všetky druhy surovín si môžete objednať aj od HAVENS. Dodávame okrem iného repné rezky, slnečnicový šrot, sójový a repkový šrot, ale aj zmesi, špeciálne vyrobené pre Vás. V našom špeciálnom programe na výpočet kŕmnej dávky pre kozy vieme vypočítať najlepšiu možnosť.

Zdravie, produkcia mlieka a cena nákladov sú prvoradé.

L&S Muesli 25kg -

L&S Muesli 25kg

Havens L&S Müsli (bez medi) sú určené jahňatám, pre ktoré je obzvlášť dôležité, aby sa bachor dobre vyvíjal od začiatku a nevznikli tak neskôr žiadne problémy. Müsli je ľahko stráviteľné, chutné a špeciálne navrhnuté pre trvalý telesný rast.

23.40€
Lamb Energy Cubes 25kg -

Lamb Energy Cubes 25kg

S produktom Lamb Energy Cubes pokryjete komplexné nutričné potreby pre všetky druhy jahniat. Jahňacie pelety možno použiť ako krmivo pre chov a výkrm. Je to koncentrované krmivo špeciálne vyvinuté pre vaše jahňatá a zároveň ideálny nástupca müsli L&S pre jahňatá a ovce.

22.20€
GR Start Muesli 25kg -

GR Start Muesli 25kg

GR Start Müsli je štrukturálne bohaté odchovné müsli, ktoré stimuluje vývoj bachora mladých kôz pri prechode z mlieka na koncentrované krmivo a podporuje tak imunitný systém.

23.70€