Krmivo pre Ovce, Kozy

Zdravie, produkcia mlieka a cena nákladov sú prvoradé.

Krmivá pre ovce a jahňatá bez pridania medi

V našom sortimente máme rôzne krmivá bez pridanej medi, ktoré boli špeciálne vyvinuté pre ovce a jahňatá. Patrí sem luxusné müsli pre jahňatá a ovečky, dokončovacie pelety a luxusné pelety pre gravidné a dojčiace ovečky. 

Dôraz sa kladie na homogénny a proporcionálny rast, ako to diktuje príroda.
Krmivo je samozrejme 100% rastlinné a neobsahuje žiadne živočíšne produkty. Množstvo obilnín a kvalitných surovín zaisťuje úspešný odchov a profesionálnu starostlivosť o dospelé zviera. Krmivá navyše obsahujú veľa ľahko stráviteľných bielkovín a sacharidov a vysoký obsah vitamínov a minerálov pre dobré zdravie a odolnosť.

HAVENS vám rád pomôže vybrať tú najlepšiu kŕmnu dávku!

Široký sortiment objemových krmív pre profesionálne chovy dojných kôz. Zdravie zvierat a maximálna dojivosť pri čo najnižších nákladoch na krmivo sú prvoradé.

Okrem iného dodávame aj repné rezky, slnečnicový šrot, sójový a repkový šrot, ale aj zmesi špeciálne vyrobené pre Vás. V našom programe na výpočet kŕmnej dávky pre kozy vieme vypočítať najlepšiu možnosť.

Krmivá pre kozy

Kozy sú často veľmi vyberavé, pokiaľ ide o výživu. 

Ponúkame Vám objemové krmivá pre profesionálne chovy kôz. Kozy sa stravujú inak ako kravy a sú aj oveľa vyberavejšie. Kozie pelety HAVENS sú lisované inak s rôznymi surovinami a rôznou štruktúrou. Vznikne tak tvrdšia peleta, ktorú musí koza častejšie (pre)žúvať. Rozložené zrno je ľahšie stráviteľné. To má za následok lepšie trávenie, vyššiu efektivitu krmiva a teda menej zvyškového krmiva.

 

 

L&S Muesli 25kg -

L&S Muesli 25kg

Havens L&S Müsli (bez medi) sú určené jahňatám, pre ktoré je obzvlášť dôležité, aby sa bachor dobre vyvíjal od začiatku a nevznikli tak neskôr žiadne problémy. Müsli je ľahko stráviteľné, chutné a špeciálne navrhnuté pre trvalý telesný rast.

23.40€
Lamb Energy Cubes 25kg -

Lamb Energy Cubes 25kg

S produktom Lamb Energy Cubes pokryjete komplexné nutričné potreby pre všetky druhy jahniat. Jahňacie pelety možno použiť ako krmivo pre chov a výkrm. Je to koncentrované krmivo špeciálne vyvinuté pre vaše jahňatá a zároveň ideálny nástupca müsli L&S pre jahňatá a ovce.

22.20€
GR Start Muesli 25kg -

GR Start Muesli 25kg

GR Start Müsli je štrukturálne bohaté odchovné müsli, ktoré stimuluje vývoj bachora mladých kôz pri prechode z mlieka na koncentrované krmivo a podporuje tak imunitný systém.

23.70€