L&S Muesli 25kg

L&S Muesli 25kg

Havens L&S Müsli (bez medi) sú určené jahňatám, pre ktoré je obzvlášť dôležité, aby sa bachor dobre vyvíjal od začiatku a nevznikli tak neskôr žiadne problémy. Müsli je ľahko stráviteľné, chutné a špeciálne navrhnuté pre trvalý telesný rast.

23.40€

Doručenie zdarma
na všetky objednávky nad 150€ 

Viac o produkte

Havens L&S Müsli (bez medi) sú určené jahňatám, pre ktoré je obzvlášť dôležité, aby sa bachor dobre vyvíjal od začiatku a nevznikli tak neskôr žiadne problémy. Müsli je ľahko stráviteľné, chutné a špeciálne navrhnuté pre trvalý telesný rast. Pozostáva z vyváženej zmesi koncentrovaného krmiva, spracovaných obilnín (kukuričné ​​a jačmenné vločky), esenciálnych olejov a lucernovej vlákniny a tiež obsahuje vysokú koncentráciu vitamínov a minerálov, čím podporuje optimálny vývoj tráviaceho traktu.

  • Vysoký, vyvážený pomer vápnika a fosforu v kombinácii s nízkym obsahom fosforu na prevenciu chorôb, ako je upchatie močovodu.
  • Veľmi chutné krmivo na podporu skorého príjmu tuhej potravy u jahniat a tým podporu optimálneho rastu, silného imunitného systému a potrebného vývoja bachora.
  • Veľa štruktúry a vysoký obsah vlákniny povzbudzujú ovce k žuvaniu. Zvýšená produkcia slín zabraňuje duseniu a upchávaniu pažeráka.
  • Zmes na 100% rastlinnej báze vyrobená z koncentrovaného krmiva, natráveného obilia a lucernovej vlákniny.
  • Dodatočná vláknina je optimálne stráviteľná a znižuje riziko hnačky.
  • Müsli je bez medi.

Odporúčané denné dávkovanie a všeobecné pokyny

Touto obilninou môžu byť ovce a ich jahňatá kŕmené neobmedzene. L&S müsli ponúkame vo vreciach po 25 kg.
Krmivá pre ovce Havens sú 100% rastlinné a neobsahujú žiadnu pridanú meď, pretože mnohé plemená oviec sú na ňu citlivé.

Zloženie

Kukuričný lepok*, lucernová múka, palmojadrový koláč, kukuričné ​​vločky, pšenica, ovos, sójové šupky*, dužina z cukrovej repy, jačmenné vločky, okrem kukurice, melasa z cukrovej trstiny, sójový extrakčný šrot*, hrach, šupky z cukrovej trstiny, trstinová repa dužina, dužina z trstinovej repy Oxid horečnatý, mastné kyseliny z fyzikálnej rafinácie, chlorid sodný, vináza
 
*=vyrobené z geneticky modifikovaných sójových bôbov a kukurice

Nutričné hodnoty

Proteín 140 g/kg
Tuk 40 g/kg
Hrubá vláknina 140 g/kg
Vápnik 11,0 g/kg
Fosfor 3,8 g/kg
Vitamín A* 8 150 mg/kg 
Vitamín D3* 2 610 mg/kg
Vitamín E* 80 mg/kg
Meď* 0 mg/kg
 

 

Back