GR Start Muesli 25kg

GR Start Muesli 25kg

GR Start Müsli je štrukturálne bohaté odchovné müsli, ktoré stimuluje vývoj bachora mladých kôz pri prechode z mlieka na koncentrované krmivo a podporuje tak imunitný systém.

23.70€

Doručenie zdarma
na všetky objednávky nad 150€ 

Viac o produkte

GR Start Müsli je štrukturálne bohaté odchovné müsli, ktoré stimuluje vývoj bachora mladých kôz pri prechode z mlieka na koncentrované krmivo a podporuje tak imunitný systém. Čím vyváženejšia je strava a čím lepšie sa vyvíja bachor, tým nižšia je pravdepodobnosť ochorenia súvisiaceho s rastom alebo výživou zvieraťa. Chovné müsli GR Start tvorí dôležitý základ pre optimálny rast mláďat.

GR Start Müsli je mimoriadne vhodné aj pre prežúvavce, ako sú jelene a alpaky. Štruktúrne bohaté krmivo sa perfektne hodí do kŕmnej dávky alpák, ktoré okrem tohto koncentrátu potrebujú v kŕmnej dávke aj trávu a/alebo seno.

  • S lucernovou vlákninou, natráveným obilím a stabilizátormi v bachore.
  • Obsahuje extra vitamíny na podporu črevnej flóry a posilnenie imunitného systému.
  • Stimuluje trávenie.
  • Podporuje požadovaný vzhľad stolice.
  • Podporuje rast mladých kôz.
  • Kŕmiť od niekoľkých dní veku, akonáhle mláďa žerie so svojou matkou, môže pomôcť pri odvykaní od mlieka.

Odporúčané denné dávkovanie a všeobecné pokyny

Kozľata kŕmiť od niekoľkých dní veku, akonáhle mláďa žerie so svojou matkou.
Alpaky kŕmte striedmo, gravidným alebo laktujúcim zvieratám doplňte G+R müsli, aby mali dostatok energie v kŕmnej dávke.

Zloženie

Sójová extrahovaná múčka, Kukuričný lepok, Kukuričné ​​vločky, Špaldová kukurica, Repková extrakčná múčka, Cukrová trstina Melasa,Palmový koláč, Pšenica, Kukurica natrávená, Sójové šupky, Alfalfa múka Pšeničné otruby, Jačmenné vločky, Sušené
repné melasové vločky, Uhličitan vápenatý, Jačmeň, Rastlinné oleje a tuky, Destiláty mastných kyselín, Oxid horečnatý, Chlorid sodný, Monokalciumfosfát

Nutričné hodnoty

Proteín 17,5 %
Vláknina 0,87 %
Tuk 0,33 %
Vápnik 0,095 %
Fosfor 0,04 %

aditíva na kg - fyziológia výživy:

Vitamín A 10.380mg/kg
Vitamín D3 4.080mg/kg
Vitamín E 80mg/kg
Meď 20 mg/kg

 

Back