Havens Power Plus Mix 20kg

Havens Power Plus Mix 20kg

Power Plus Mix je koncentrovaná prémiová cereálna zmes určená pre kone vo veľmi vysokej záťaži a pre kone, ktorí by mohli využiť nejakú energiu navyše.

24.24€

Doručenie zdarma
na všetky objednávky nad 150€ 

Viac o produkte

Power Plus Mix je koncentrovaná prémiová cereálna zmes určená pre kone vo veľmi vysokej záťaži a pre kone, ktorí by mohli využiť energiu navyše.

Toto müsli je ideálne, keď je potrebná veľká svalová sila (napr. drezúra, skoky, dostihy a vytrvalosť). Power Plus Mix sa skladá z čierneho ovsa, mikronizovaného jačmeňa a kukurice a je obohatený o extra elektrolyty.

  • Vysoký obsah energie.
  • Nízka hladina bielkovín; aby nedošlo k preplneniu obličiek.
  • Vysoká hladina vitamínov, najmä Vit.B a Vit.E.
  • So špeciálnymi vysoko výkonnými vitamínmi.
  • Ďalšie elektrolyty; ideálne počas ťažkého tréningu a v horúcom podnebí.
  • Podporuje silné a elastické svaly.

Pridanie elektrolytov poskytuje ďalšiu podporu pri špičkovom výkone. Po veľkej záťaži, kedy sa kôň nadmerne potí, sú elektrolytové rezervy rýchlo doplnené. Pridaný vitamín E („svalový-vitamín“), v kombinácii so selénom zlepšuje svalovú zdatnosť, a zaisťuje optimálne odbúranie kyseliny mliečnej.

Odporúčané denné dávkovanie a všeobecné pokyny

Je dôležité kŕmiť vhodným krmivom v zodpovedajúcom množstve s ohľadom na potreby koňa. 

  • Menšia záťaž: 0,2 až 0,5 kg na 100 kg živej váhy.
  • Intenzívna záťaž, šport: 0,5 až 1,0 kg na 100 kg živej váhy.

Rozdeľte toto množstvo na 2 – 3 dávky za deň. Kôň by mal denne prijať dostatok kvalitnej krmoviny – min. 1,5% svojej hmotnosti. Čerstvá voda musí byť vždy k dispozícii.

Zloženie

jačmenné vločky, kukuričné ​​vločky, ovos, pšeničné otruby, slnečnicový šrot, pšenica, jačmeň, trstinová melasa, pufovaná kukurica, uhličitan vápenatý, sušená repná dužina, sójová múčka, kukurica, sójové šupky, kukuričný lepok, soľ, sójový proteín Koncentrát, srvátka v prášku, fosforečnan vápenatý, sušená srvátka so zníženým obsahom laktózy, zemiakový proteín, maltodextríny, kokosový olej, kanolový olej, doplnok vitamínu A, doplnok vitamínu D3, doplnok vitamínu E, biotín, menadion, tiamín mononitrát, riboflavín vápenatý, D Niacín, pyridoxín hydrochlorid, doplnok vitamínu B12, kyselina listová, cholínchlorid, oxid horečnatý, síran železitý, síran meďnatý, síran zinočnatý, oxid manganatý, uhličitan kobaltnatý, jodid draselný, seleničitan sodný

Back