Kentucky Lite E. Racingmix 25kg

Kentucky Lite E. Racingmix 25kg

Kentucky Lite E. je exkluzívna zmes čierneho a bieleho ovsa, kukurice, jačmeňa, pšenice, olejov a špeciálnych vitamínových granúl. Má veľmi vysoký obsah energie zo sacharidov a ľahko stráviteľného škrobu.

25.50€

Doručenie zdarma
na všetky objednávky nad 150€ 

Viac o produkte

Kentucky Lite E. je exkluzívna zmes čierneho a bieleho ovsa, kukurice, jačmeňa, pšenice, olejov a špeciálnych vitamínových granúl. Má veľmi vysoký obsah energie zo sacharidov a ľahko stráviteľného škrobu. To sa obzvlášť hodí pre všetky typy výkonnostných koní a koní v ťažkej práci. Zmes je bohatá na sacharidy a ľahko stráviteľný škrob. Navyše vysoká hladina vitamínu E („svalový vitamín“) v kombinácii so zvýšeným množstvom selénu, zaisťuje optimalizovanú likvidáciu laktátu a podporuje vynikajúcu svalovú kondíciu.

  • Vysoký obsah energie; umožňuje optimálne využitie a tvorenie glykogénových rezerv.
  • Môže byť kŕmené ako kompletné kŕmenie alebo ako prídavok energie.
  • Extra energie zo zeleninových olejov.
  • 400 mg vit. E pre zlepšenie stavu svalov a redukcie negatívnych vplyvov voľných radikálov (tuhnutie svalov).
  • Pre všetky typy výkonných koní a koní v ťažkej práci.

Odporúčané denné dávkovanie a všeobecné pokyny

Je dôležité kŕmiť vhodným krmivom v zodpovedajúcom množstve s ohľadom na potreby koňa.
Menšia záťaž: 0,2 až 0,5 kg na 100 kg živej váhy.
Intenzívna záťaž, šport: 0,5 až 1,0 kg na 100 kg živej váhy.
Rozdeľte toto množstvo na 2–3 dávky za deň. Kôň by mal denne prijať dostatok kvalitnej krmoviny – min. 1,5% svojej hmotnosti. Čerstvá voda musí byť vždy k dispozícii.

Zloženie:

Ovos, kukurica*, jačmeň, pšenica, pšeničné otruby, šupky  zo  sójových bôbov*, trstinová melasa, uhličitan vápenatý, sušené cukrovkové rezne melasované, tepelne spracovaná kukurica, slnečnicové semená, lucerna, rastlinný olej a tuk(sója*), rastlinný olej a tuk(ľanové semienko), oxid horečnatý.

Back