Krmivá pre kone

HAVENS dodáva kompletný sortiment krmív pre všetky odvetvia chovu koní. Od rekreácie a chovu až po vrcholový šport (ako sú skoky, drezúra, klusácke a dostihové preteky, western, vytrvalosť atď.).

Každý kôň je iný a je trénovaný/držaný iným spôsobom. V dôsledku toho majú rôzne potreby energie, vitamínov atď. Rad HAVENS je zostavený tak, že pre každý typ koňa alebo poníka a pre každú úroveň záťaže existuje vhodné krmivo. Okrem toho bolo vyvinuté špeciálne krmivo pre gravidné a dojčiace kobyly, pre žriebätá a máme aj krmivo, ktoré môže byť vhodné pre kone a poníky s určitou citlivosťou. Ak chcete jedlo bez ovsa, jedlo bez melasy (cukrov) alebo jedlo s extra špaldou môžete nás kontaktovať.

Havens Ferto LAC 3 Mare cubes 25kg -

Havens Ferto LAC 3 Mare cubes 25kg

Ferto-LAC 3 sú špeciálne granule na zabezpečenie živín pre žriebä aj kobylu.

24.00€
Foal-cubes Opti Grow 25kg -

Foal-cubes Opti Grow 25kg

Opti-GROW Foal pelety poskytujú optimálny prísun energie a bielkovín. Nahrádza rýchlo rastúcemu zriebäťu materské mlieko a dopĺňa výživu z vysoko kvalitných a ľahko stráviteľných prírodných surovín na podporu správneho vývoja žriebäťa v prvých 18 mesiacoch jeho života.

27.30€
Havens Sport Müsli 20kg -

Havens Sport Müsli 20kg

Sport-Müsli je univerzálna zmes pre všetky plemená koní a poníkov v strednej až vysokej záťaži. Toto chutné müsli podporuje zdravie a vitalitu Vášho koňa. Dodáva extra energiu po práci, pre rýchle nadobudnutie kondície po tréningu.

23.04€
Havens Power Plus Mix 20kg -

Havens Power Plus Mix 20kg

Power Plus Mix je koncentrovaná prémiová cereálna zmes určená pre kone vo veľmi vysokej záťaži a pre kone, ktorí by mohli využiť nejakú energiu navyše.

24.24€
Havens Slober Mash 20kg -

Havens Slober Mash 20kg

Slobber Mash je veľmi chutná, hrubá zmes vločkovaných obilnín, kukurice, praženého ľanového semienka a pšeničných otrúb, doplnené o extra vitamíny a minerály.

25.68€
Havens Basis Sportbrok 25kg -

Havens Basis Sportbrok 25kg

Granule Basis Sportbrok sú obľúbené všestranné „nezahrievajúce“ krmivo. Granule sú bez ovsa a sú veľmi vhodné pre kone v ľahkej práci, alebo pre tých, ktorí sú z neho príliš energickí.

21.30€
DraversBrok Cubes 25kg -

DraversBrok Cubes 25kg

Rokmi preverená, najpredávanejšia kŕmna zmes od firmy Havens. Plne vyvážené granule o veľkosti 7 mm, určené pre športové a výkonné kone. Sú zložené zo 100% prírodných a exkluzívnych zložiek ako sú obilniny (ovos, jačmeň, kukurica, pšenica), lucerna a ľanový olej. To zaisťuje optimálnu kondíciu a dobrý vzhľad pre vášho koňa alebo poníka.

21.90€
Gastro plus 20kg -

Gastro plus 20kg

GASTRO+ sú unikátne granule vyrábané v spolupráci s konskou klinikou Venlo, špeciálne vyvinuté na podporu správnej funkcie žalúdka.

23.28€
Cool Mix bez ovsa 20kg -

Cool Mix bez ovsa 20kg

Havens Cool Mix je špeciálne krmivo bez ovsa, s ľahko stráviteľnými bielkovinami z lucerny a s extra špaldovou pšenicou.

24.00€
Kentucky Lite E. Racingmix 25kg -

Kentucky Lite E. Racingmix 25kg

Kentucky Lite E. je exkluzívna zmes čierneho a bieleho ovsa, kukurice, jačmeňa, pšenice, olejov a špeciálnych vitamínových granúl. Má veľmi vysoký obsah energie zo sacharidov a ľahko stráviteľného škrobu.

25.50€
Performance 14 20kg -

Performance 14 20kg

Špeciálne müsli Performance 14 využíva jedinečnú kombináciu vysoko chutných zdrojov energie s pomalým a rýchlym uvoľňovaním pre podporu vysoko výkonných koní. Samozrejme doplnené kvalitnými proteínmi a aminokyselinami.

26.40€
Endurance 14 20kg -

Endurance 14 20kg

Endurance 14 obsahuje unikátnu kombináciu škrobov, olejov a vlákniny a zaisťuje výdrž počas tréningu i súťaže. Toto müsli má ľahko stráviteľné a dlho pôsobiace zloženie, ktoré podporí kontrolovaný výkon a je teda ideálny pre konských vytrvalcov.

26.40€
Green Vet Herbal Müsli 20kg -

Green Vet Herbal Müsli 20kg

Prírodné voňavé müsli Green-Vet je založené na cereáliách (jačmeň, pšenica, kukurica, ovos) procesovaných postupom „hydrothermal opening“ (hydrotermálne otvorenie), ktorým sa zvyšuje  ich stráviteľnosť a výživová hodnota. Ďalej obsahuje mrkvové vločky, karob a lucernu a je obohatené pridanými bylinkami a esenciálnymi olejmi.

26.88€
Havens Brix 14kg -

Havens Brix 14kg

Havens Brix je vyrobený z čisto prírodnej lucerny a mäty, bez melasy. Pre pohodlné kŕmenie a prehľad o podanom množstve je zmes stlačená do 1 kg kociek.

22.80€
Havens Mix 15kg -

Havens Mix 15kg

Vysoko kvalitná rezanka obsahujúca timotejka lúčnu, lucernu a prímes ľanových produktov, bez melasy. Vysoký obsah vlákniny podporuje žuvanie, tvorbu slín a tým aj dobré zažívanie.

21.00€
Havens Fibre Dice 17,5kg -

Havens Fibre Dice 17,5kg

Havens Fibre Dice sú veľmi chutné kocky s vysokým obsahom vlákniny, s atraktívnou jablčnou príchuťou. Extra veľké kocky s hrubou štruktúrou, ktoré nútia koňa veľa žuť. S nízkym obsahom škrobu a cukru a bez pridanej melasy, vitamínov alebo obilnín.

22.20€
Natural Balance 17,5kg -

Natural Balance 17,5kg

Natural Balance je hrubé zdravé müsli obsahujúce okrem iného veľkú porciu špaldy, kukuričné vločky, lucernu, pšenicu, ľanový olej, vločky mrkvy a vločky cesnaku.

25.92€
Derby-Compact Cubes 25kg -

Derby-Compact Cubes 25kg

Prémiové nízkoproteínové koncentrované športové granule Derby Compactbrok sú skvelou voľbou pre (vrcholový) šport. Základom sú obilniny, obsahuju vysoký podiel cereálií na podporu svalového metabolizmu.

24.00€
Lucky Horse Cookies 1kg -

Lucky Horse Cookies 1kg

Zdravá a chutná pochúťka pre kone. Obsahuje 100% prírodných cereálií, minerálov a 500 mg pridaného vitamínu E.

4.14€
Horse Licks H-LICKS 2kg -

Horse Licks H-LICKS 2kg

H-LICKS Horselicks je soľný liz s pridanými vitamínmi a minerálmi. Prídavok biotínu podporuje zdravie kopýt.

6.00€
Senior Crumbs 17.5kg -

Senior Crumbs 17.5kg

Receptúra pre celoživotnú vitalitu. Novinka, ktorá bola vyvinutá tak, aby dokonale napĺňala energetické a nutričné požiadavky starnúcich koní.

20.45€