Gastro plus 20kg

Gastro plus 20kg

GASTRO+ sú unikátne granule vyrábané v spolupráci s konskou klinikou Venlo, špeciálne vyvinuté na podporu správnej funkcie žalúdka.

23.28€

Doručenie zdarma
na všetky objednávky nad 150€ 

Viac o produkte

Gastro+ sú unikátne granule (7 mm), ktoré boli vyvinuté v spolupráci s Paardenkliniek Venlo (konská klinika vo Venlo) na podporu zdravej činnosti žalúdka. Gastro+ je špeciálna zmes hydrogénuhličitanu sodného, uhličitanu vápenatého, horčíka a ďalších probiotík, ktoré upokojujú žalúdok a udržujú normálnu hodnotu pH, čo pomáha regenerovať žalúdočnú sliznicu. Gastro+ je kompletne vyvážené krmivo s vysokou špecifikáciou aminokyselín, vitamínov (napr. 400 mg vit. E) a základných prvkov. Dodá vášmu koňovi všetky živiny, ktoré potrebuje. Nízky obsah škrobu v kombinácii s vysokým obsahom lucerny stimuluje žuvanie a slinenie. Lucerna a sliny prirodzene znižujú kyslosť v tráviacom trakte. Obsiahnutý extra olej s optimálnym pomerom omega 3 a 6 kyselín, ktoré majú protizápalový účinok. Tiež ako zdroj pomaly uvoľňujúcej sa energie pre optimálny výkon. Ideálne kŕmenie pre kone so žalúdočnými vredmi.

  • Špeciálny kokteil hydrogénuhličitanu sodného, ​​uhličitanu vápenatého, horčíka a extra probiotík regeneruje žalúdočnú sliznicu.
  • Vysoký obsah aminokyselín, vitamínov (vrátane 400 mg Vit. E) a stopových prvkov.
  • Obsahuje vysoký obsah lucerny, ktorá stimuluje žuvanie a tvorbu slín.
  • Bolo dokázané, že lucerna a sliny fungujú ako nárazníky proti žalúdočnej kyseline.  
  • Obsahuje extra olej s optimálnym pomerom omega-6/-3 mastných kyselín, ktorý podporuje zotavenie zo žalúdočných vredov.
  • Energia s pomalým uvoľňovaním na podporu optimálneho výkonu.

Odporúčané denné dávkovanie a všeobecné pokyny

Je dôležité kŕmiť vhodným krmivom v zodpovedajúcom množstve s ohľadom na potreby koňa.
Menšia záťaž: 0,2 až 0,5 kg na 100 kg živej váhy.
Intenzívna záťaž, šport: 0,5 až 1,0 kg na 100 kg živej váhy.
Rozdeľte toto množstvo na 2 – 3 dávky za deň. Kôň by mal denne prijať dostatok kvalitnej krmoviny – min. 1,5% svojej hmotnosti. Čerstvá voda musí byť vždy k dispozícii.

Zloženie

Pšeničné otruby, dehydrovaná lucernová múčka, sójové šupky, slnečnicová múčka, trstinová melasa, pufovaná kukurica, kukurica, sójový olej, tepelne spracované sójové bôby, uhličitan vápenatý, soľ, ľanový olej, hydrogénuhličitan sodný, jedlé kyseliny palmotvorné , Oxid horečnatý, Doplnok vitamínu A, Doplnok vitamínu D3, Doplnok vitamínu E, Biotín, Menadion, Mononitrát tiamínu, Riboflavín, D-pantotenát vápenatý, Niacín, Pyridoxín hydrochlorid, Doplnok vitamínu B12, Kyselina listová, Cholínchlorid, Monokalcium I sulfát , síran meďnatý, síran zinočnatý, oxid manganatý, uhličitan kobaltnatý, jodid draselný, seleničitan sodný

Back