Havens Basis Sportbrok 25kg

Havens Basis Sportbrok 25kg

Granule Basis Sportbrok sú obľúbené všestranné „nezahrievajúce“ krmivo. Granule sú bez ovsa a sú veľmi vhodné pre kone v ľahkej práci, alebo pre tých, ktorí sú z neho príliš energickí.

21.30€

Doručenie zdarma
na všetky objednávky nad 150€ 

Viac o produkte

Granule Basis Sportbrok je obľúbené, „nezahrievajúce“ krmivo. Granule sú bez ovsa a sú vhodné najmä pre kone v ľahkej práci, alebo pre tie, ktoré sú z neho príliš energické. Všestranné,100% prírodné kŕmivo vo forme 7 mm veľkých granúl je bohaté na vlákninu a plne vyvážené so všetkými potrebnými vitamínmi, minerálmi a stopovými prvkami. Pokrývajú všetky výživové nároky vášho koňa.

Výborný pomer cena/kvalita.

  • Obohatené o vitamíny minerály a základné prvky.
  • Bez ovsa – ideálny pre temperamentné kone.
  • Extra olej pre žiarivú srsť.
  • Nízky obsah energie.
  • Hodí sa perfektne na kŕmenie školských a hobby koní

Odporúčané denné dávkovanie a všeobecné pokyny

Je dôležité kŕmiť vhodným krmivom v zodpovedajúcom množstve s ohľadom na potreby koňa.
Menšia záťaž: 0,2 až 0,5 kg na 100 kg živej váhy.
Intenzívna záťaž, šport: 0,5 až 1,0 kg na 100 kg živej váhy.
Rozdeľte toto množstvo na 2 – 3 dávky za deň. Kôň by mal denne prijať dostatok kvalitnej krmoviny – min. 1,5% svojej hmotnosti. Čerstvá voda musí byť vždy k dispozícii.

Zloženie

Pšeničné otruby, jačmeň, sójové šupky (*), tritikale, melasa z cukrovej trstiny, slnečnicová múčka, lucernová múka, palmojadrový koláč, kukurica (*), uhličitan vápenatý, dužina cukrovej repy, chlorid sodný, vináza, ľanový olej, palmové mastné kyseliny , sójový olej (*), fosforečnan vápenatý, oxid horečnatý *= vyrobené z geneticky modifikovaných sójových bôbov a/alebo kukurice

Back