Foal-cubes Opti Grow 25kg

Foal-cubes Opti Grow 25kg

Opti-GROW Foal pelety poskytujú optimálny prísun energie a bielkovín. Nahrádza rýchlo rastúcemu zriebäťu materské mlieko a dopĺňa výživu z vysoko kvalitných a ľahko stráviteľných prírodných surovín na podporu správneho vývoja žriebäťa v prvých 18 mesiacoch jeho života.

27.30€

Doručenie zdarma
na všetky objednávky nad 150€ 

Viac o produkte

Najmä počas prvých mesiacov života prechádzajú žriebätá veľkým rastom, a preto potrebujú vysoko kvalitnú stravu na podporu optimálneho vývoja. Po odstavení im chýba materské mlieko, ktoré musí byť nahradená správnou výživou. Havens Opti-GROW žriebäcie granule sú navrhnuté pre optimálny rast žriebät počas prvých 18 mesiacov života:

  • Obohatené o veľmi kvalitné bielkoviny a sušené mlieko.
  • Multi-kalcium komplex a pridané aminokyseliny zaisťujú optimálny vývoj kostry a svalov.
  • Vysoká chutnosť a malý priemer zaisťujú dobrý príjem v mladom veku.

Odporúčané denné dávkovanie a všeobecné pokyny

Rozdeľte minimálne na 2-3 dávky za deň. Dostatok kvalitnej krmoviny a čerstvá voda musí byť vždy k dispozícii. Navyknite žriebä na kŕmenie včas, aby bolo v pohode počas odstavu. Po dovŕšení 18 mesiacov zmeňte krmivo na Basis Sportbork alebo DraversBrok.

Pre predpokladanú hmotnosť v dospelosti 200 kg:
0,4 kg počas odstavu do 6. mesiaca; 0,7 kg do 12. mesiaca; 0,8 kg 12.–18. mesiac

Pre predpokladanú hmotnosť v dospelosti 400 kg:
0,8 kg počas odstavu do 6.mesiaca; 1,4 kg do 12. mesiaca; 1,6 kg 12.–18. mesiac

Pre predpokladanú hmotnosť v dospelosti 600 kg:
1,2 kg počas odstavu do 6. mesiaca; 2,0 kg do 12. mesiaca; 2,4 kg 12.-18. mesiac

Zloženie

Pšenica, jačmeň, sójová múčka, tepelne spracovaná kukurica, múčka zo slnečnicových semienok, trstinová melasa, pšeničné otruby, kukurica, srvátka, koncentrovaný sójový proteín, čakanková vináza, rastlinný olej a tuk atý, fosforečnan vápenatý, chlorid sodný, dextróza, sacharóza, sušené odstredené mlieko (0,3%), rastlinný olej a tuk (kokos), rastlinný olej a tuk (ľanové semienko), laktóza, maltodextrín, zemiakový proteín, rastlinný olej a tuk ), oxid horečnatý.

Back