Natural Balance 17,5kg

Natural Balance 17,5kg

Natural Balance je hrubé zdravé müsli obsahujúce okrem iného veľkú porciu špaldy, kukuričné vločky, lucernu, pšenicu, ľanový olej, vločky mrkvy a vločky cesnaku.

25.92€

Doručenie zdarma
na všetky objednávky nad 150€ 

Viac o produkte

Natural Balance je hrubé zdravé müsli obsahujúce okrem iného veľkú porciu špaldy, kukuričné vločky, lucernu, pšenicu, ľanový olej, vločky mrkvy a vločky cesnaku.

  • Bez pridaných cukrov a kompletne bez melasy. Ideálne pre pôvodné plemená alebo kone, ktoré potrebujú nízky príjem cukru.
  • Správny pomer Omega 3/6 prispieva k dobrej plodnosti, kvalite kopýt, kože a srsti a schopnosti sústrediť sa a podať výkon.
  • Vysoký obsah vlákniny a hrubá štruktúra podporujú žuvanie a produkciu slín, ktoré neutralizujú zmeny PH v tráviacom trakte spôsobené kŕmením.
  • Vysoký obsah pšenice špaldy s prírodným glukosamínom. Ten zohráva významnú úlohu vo vývoji a regenerácii chrupavky, ktorá je dôležitá pre pohyblivé a zdravé kĺby.
  • Cesnak je tradične používaná bylina s mnohými preukázanými pozitívnymi účinkami na zdravie. Je tiež veľmi vhodný pre kone, ktoré majú problém s hmyzom – napr. letnú vyrážku.
  • Bez ovsa, teda veľmi vhodný pre kone, ktorí neprimerane reagujú na ovos a ideálny pre kone a poníky so vzrušivým temperamentom.
  • Vďaka obsahu olejov sa energia uvoľňuje pomaly.

Odporúčané denné dávkovanie a všeobecné pokyny

Je dôležité kŕmiť vhodným krmivom v zodpovedajúcom množstve s ohľadom na potreby koňa.
Menšia záťaž: 0,2 až 0,5 kg na 100 kg živej váhy.
Intenzívna záťaž, šport: 0,5 až 1,0 kg na 100 kg živej váhy.
Rozdeľte toto množstvo na 2 – 3 dávky za deň. Kôň by mal denne prijať dostatok kvalitnej krmoviny – min. 1,5% svojej hmotnosti. Čerstvá voda musí byť vždy k dispozícii.

Zloženie

Špalda (35%), tepelne spracovaná kukurica, lucernová múčka, kukuričné vločky, tepelne spracovaná pšenica, rastlinný olej a tuk (ľanové semienko), pšeničné otruby, šupky zo sójových bôbov *, jačmeň, uhličitan vápenatý, cesnakové vločky (0,5 %), chlorid sodný, monokalciumfosfát, rastlinný olej a tuk – sója *, oxid horečnatý, kukuričný lepok, destiláty mastných kyselín z fyzickej rafinácie.

Back