Cool Mix bez ovsa 20kg

Cool Mix bez ovsa 20kg

Havens Cool Mix je špeciálne krmivo bez ovsa, s ľahko stráviteľnými bielkovinami z lucerny a s extra špaldovou pšenicou.

24.00€

Doručenie zdarma
na všetky objednávky nad 150€ 

Viac o produkte

Havens Cool Mix je špeciálne krmivo bez ovsa, s ľahko stráviteľnými bielkovinami z lucerny a s extra špaldovou pšenicou. Má vysoký obsah β-karoténu (z lucerny) a nízky obsah energie. Obsahuje mnoho mikronizovaných obilnín (napr. tepelne spracovanú pšenicu, kukuričné a jačmenné vločky). Vysoký obsah prírodnej špaldy stimuluje trávenie a má upokojujúci efekt. Navyše je pridaný ľanový olej. Cool Mix je vhodný pre kone v ľahkej záťaži alebo kľudovom režime, pre chovné kobyly v prvej polovici gravidity, pre kone ktoré majú po ovse tzv. „horúcu hlavu“, alebo pri nízkosacharidovej diéte.

  • Bez ovsa s špaldovou pšenicou.
  • Málo cukru a veľa stráviteľných bielkovín.
  • Ideálne pre nervózne a ľahko kŕmiteľné kone.
  • Veľa vitamínov, minerálov a vlákniny.
  • Vhodné aj pre gravidné kobyly.

Odporúčané denné dávkovanie a všeobecné pokyny

Je dôležité kŕmiť vhodným krmivom v zodpovedajúcom množstve s ohľadom na potreby koňa.
Menšia záťaž: 0,2 až 0,5 kg na 100 kg živej váhy.
Intenzívna záťaž, šport: 0,5 až 1,0 kg na 100 kg živej váhy.

Rozdeľte toto množstvo na 2 – 3 dávky za deň. Kôň by mal denne prijať dostatok kvalitnej krmoviny – min. 1,5% svojej hmotnosti.Čerstvá voda musí byť vždy k dispozícii.

Zloženie

Lucernová múčka, kukuričné vločky, vločky jačmenné, špaldová pšenica, tepelne spracovaná kukurica, tepelne spracovaná pšenica, trstinová melasa, pšeničné otruby, šupky zo sójových bôbov, uhličitan vápenatý, múčka zo slnečnicových semien, chlorid sodný, monokalciumfosfát , dextróza, rastlinný olej (sója), oxid horečnatý

 

Back