Endurance 14 20kg

Endurance 14 20kg

Endurance 14 obsahuje unikátnu kombináciu škrobov, olejov a vlákniny a zaisťuje výdrž počas tréningu i súťaže. Toto müsli má ľahko stráviteľné a dlho pôsobiace zloženie, ktoré podporí kontrolovaný výkon a je teda ideálny pre konských vytrvalcov.

26.40€

Doručenie zdarma
na všetky objednávky nad 150€ 

Viac o produkte

Kone, ktoré sa zúčastňujú vytrvalostných pretekov na dlhej trati patria medzi vysoko namáhané kone. Výživa má veľký vplyv na výkon a vytrvalosť koňa. Kvalita krmiva, energetická výdatnosť a obsah bielkovín majú priamy vplyv na silu svalov, rýchlosť a výdrž. Endurance 14 obsahuje unikátnu kombináciu škrobov, olejov a vlákniny a zaisťuje výdrž počas tréningu i súťaže. Toto müsli má ľahko stráviteľné a dlho pôsobiace zloženie, ktoré podporí kontrolovaný výkon a je teda ideálny pre konských vytrvalcov. Vysoký obsah pražených sójových bôbov je skvelý zdroj bielkovín a aminokyselín, podporujúci vývoj svalov a regeneráciu.

  • Prídavok vitamínu E pomáha s odbúravaním kyseliny mliečnej a zaisťuje pružnosť svalov.
  • Obsahuje banánové vločky a prídavok elektrolytov na uchovanie rovnováhy tekutín a solí v tele pri nadmernom potení. Toto zaisťuje správnu funkciu nervovej sústavy a správne sťahovanie svalových vlákien, predchádza kŕčom.
  • Pridaný cesnak podporuje homeostázu a udržuje normálny krvný tlak. Cesnak obsahuje selén a síru, podporuje imunitu a funguje ako antioxidant.
  • Obohatené Gastro+ pre zdravé zažívanie. Gastro+ je špeciálna zmes jedlej sódy, uhličitanu vápenatého, horčíka a ďalších probiotík na upokojenie žalúdka a neutralizáciu prebytku kyselín. To napomáha regenerácii žalúdočnej sliznice.

Odporúčané denné dávkovanie a všeobecné pokyny

Je dôležité kŕmiť vhodným krmivom v zodpovedajúcom množstve s ohľadom na potreby koňa.
Menšia záťaž: 0,2 až 0,5 kg na každých 100 kg živej váhy 
Intenzívna záťaž, šport: 0,5 až 1 kg na každých 100 kg živej váhy

Kŕmiť s objemným krmivom a vodou.

Zloženie

Špalda, lucernová múčka, pšeničné otruby, toastovaná sója (10%), kukuričné vločky, ovos, šupky zo sójových bôbov*, tepelne spracovaná pšenica, múčka zo slnečnicových semien, trstinová melasa, vločky jačmeňa, tepelne spracovaná kukurica*, ovsené šupky, rastlinný olej a tuk (ľanový (sója*), extrudované sójové bôby, čakanková vináza, jačmeň, banán (0,5%), chlorid sodný, cukrovkové řízky melasované, monokalciumfosfát, mastných kyselin z fyzickej rafinácie, hydrogénuhličitan sodný, oxid horečnatý, oxid horečnatý.

 

 

Back