Havens Slober Mash 20kg

Havens Slober Mash 20kg

Slobber Mash je veľmi chutná, hrubá zmes vločkovaných obilnín, kukurice, praženého ľanového semienka a pšeničných otrúb, doplnené o extra vitamíny a minerály.

25.68€

Doručenie zdarma
na všetky objednávky nad 150€ 

Viac o produkte

Slobber Mash je veľmi chutná, hrubá zmes vločkovaných obilnín, kukurice, praženého ľanového semienka a pšeničných otrúb, doplnené o extra vitamíny a minerály.

Navyše obsahuje extra kyselinu linolovú, ľanový olej a slnečnicové semienka. Slobber Mash poskytuje podporu počas pĺznutia na jeseň a na jar. Odporúča sa tiež pre kone, ktorí majú problémy s udržaním alebo zvýšením telesnej hmotnosti.

  • Ľahko stráviteľný a využiteľný.
  • Pre extra žiarivú srsť.
  • Podporuje správnu funkciu trávenia.
  • Ideálne pre kone staré alebo v zlej kondícii, chovné kone.
  • Môže sa použiť suchý, alebo zaliaty vodou.

Vďaka špecifickému zloženiu pôsobí Slobber-Mash veľmi priaznivo na stav srsti, žíní a kopýt.

Odporúčané denné dávkovanie a všeobecné pokyny

Najlepšie je zmes zaliať vodou (ale môže sa použiť aj suchá). Zmiešajte 1 diel zmesy s 1 dielom vody a nechajte 15-20 minút odstáť. Takto môže byť dobre využitá aj u koní s chýbajúcimi zubami. Je dôležité kŕmiť vhodným krmivom v zodpovedajúcom množstve s ohľadom na potreby koňa. 

  • Menšia záťaž: 0,2 až 0,5 kg na 100 kg živej váhy.
  • Intenzívna záťaž, šport: 0,5 až 1,0 kg na 100 kg živej váhy.

Rozdeľte toto množstvo na 2-3 dávky za deň. Kôň by mal denne prijať dostatok kvalitnej krmoviny – min. 1,5% svojej hmotnosti. Čerstvá voda musí byť vždy k dispozícii.

Zloženie:

jačmenné vločky, pšeničné otruby, kukuričné ​​vločky, sójové šupky, kukurica, trstinová melasa, sušená repná dužina, pufovaná pšenica, dehydrovaná lucernová múčka, slnečnicová múčka, uhličitan vápenatý, jačmeň, slnečnicové semienko, ľanový olej, pufovaná kukurica, soľ, Sójový olej, dextróza, fosforečnan vápenatý, oxid horečnatý, krmivo z kukuričného lepku, jedlé tukotvorné kyseliny palmového oleja, doplnok vitamínu A, doplnok vitamínu D3, doplnok vitamínu E, biotín, menadión, tiamínmononitrát, riboflavín, D-pantotenát vápenatý Niacín, pyridoxín hydrochlorid, doplnok vitamínu B12, kyselina listová, cholínchlorid, síran železitý, síran meďnatý, síran zinočnatý, oxid manganatý, uhličitan kobaltnatý, jodid draselný, seleničitan sodný

Back