DraversBrok Cubes 25kg

DraversBrok Cubes 25kg

Rokmi preverená, najpredávanejšia kŕmna zmes od firmy Havens. Plne vyvážené granule o veľkosti 7 mm, určené pre športové a výkonné kone. Sú zložené zo 100% prírodných a exkluzívnych zložiek ako sú obilniny (ovos, jačmeň, kukurica, pšenica), lucerna a ľanový olej. To zaisťuje optimálnu kond…

21.90€

Doručenie zdarma
na všetky objednávky nad 150€ 

Viac o produkte

Rokmi preverená, najpredávanejšia kŕmna zmes od firmy Havens. Plne vyvážené granule o veľkosti 7 mm, určené pre športové a výkonné kone. Sú zložené zo 100% prírodných a exkluzívnych zložiek ako sú obilniny (ovos, jačmeň, kukurica, pšenica), lucerna a ľanový olej. To zaisťuje optimálnu kondíciu a dobrý vzhľad pre vášho koňa alebo poníka.

DraversBrok je jedným z najstarších produktov HAVENS a je to dlhodobo najpredávanejšie krmivo. Jedná sa o plne vyvážené granule (7 mm) pre šport a výkon, zložené zo 100% prírodných a exkluzívnych ingrediencií ako napr. obilniny (ovos, jačmeň, kukurica, pšenica), lucerna a ľanový olej. To zaisťuje optimálnu kondíciu a lesklý vzhľad vášho koňa alebo poníka. DraversBrok je – vďaka vysokému obsahu energie – veľmi vhodný pre kone a pony v strednej až ťažkej práci. Vďaka svojmu zloženiu je to aj krmivo vhodné pre mladé kone v raste.

  • Kompletné krmivo pre šport a výkon.
  • Kvalitné bielkoviny pre správny vývoj svalov a udržanie hornej línie.
  • Pre dokonalú vitalitu a optimálny stav kopýt a kože
  • Tiež ideálny pre mladé a rastúce kone.
  • 100% prírodná energia z obilnín, lucerny a ľanového oleja, vysoký obsah škrobu
  • Vysoký obsah vitamínov B, biotínu a minerálov

Odporúčané denné dávkovanie a všeobecné pokyny

Je dôležité kŕmiť vhodným krmivom v zodpovedajúcom množstve s ohľadom na potreby koňa.
Menšia záťaž: 0,2 až 0,5 kg na 100 kg živej váhy.
Intenzívna záťaž, šport: 0,5 až 1,0 kg na 100 kg živej váhy.
Rozdeľte toto množstvo na 2-3 dávky za deň. Kôň by mal denne prijať dostatok kvalitnej krmoviny – min. 1,5% svojej hmotnosti. Čerstvá voda musí byť vždy k dispozícii.

Zloženie:

Pšeničné otruby, šupky zo sójových bôbov, jačmeň, pšenica, kukurica, trstinová melasa, ovos, lucernová múčka, čakanková vináza, uhličitan vápenatý, chlorid sodný, múčka zo slnečnicových semien, rastlinný olej a rastlinný olej tuk (ľanové semienko), kukuričný lepok, oxid horečnatý

Back