EquiForce gut Support 1kg

EquiForce gut Support 1kg

EquiForce Gut Support je špeciálne navrhnutý tak, aby udržoval zdravú črevnú flóru a umožnil koňovi lepšie využiť jeho kŕmnu dávku.

64.80€

Doručenie zdarma
na všetky objednávky nad 150€ 

Viac o produkte

EquiForce Gut Support je špeciálne navrhnutý tak, aby udržoval zdravú črevnú flóru a umožnil koňovi lepšie využiť jeho kŕmnu dávku.
 
EquiForce Gut Support je zmes prebiotík (Agrimos®), mikroenkapsulovaných probiotík (Levucell SC TITAN®) a pomocník v boji s niektorými toxínmi.
 
Pravidelné užívanie zlepšuje využitie vlákniny a zabraňuje tráviacej nerovnováhe najmä pri skrmovaní senáže alebo siláže, alebo pri väčších zmenách v kŕmnom režime napr. na jar a na jeseň. Kedy použiť EquiForce Gut Support?

  • Po odčervení a/alebo po liečbe antibiotikami
  • Pri poruchách trávenia: trus, ktorý je príliš mäkký alebo príliš tvrdý – nadúvanie – atď.
  • Počas reprodukčného obdobia: môže mať pozitívny vplyv na množstvo a kvalitu mlieka kobyly – môže mať pozitívny vplyv na rast žriebäťa a/alebo rastúceho mláďaťa.
  • Na podporu imunity u citlivých jedincov alebo starých koní
  • Veľmi vhodné aj pre staršie kone pri kŕmení koncentrovanými krmivami
  • Pre kone vo vysokej záťaži

Mikroenkapsulované probiotiká (Levucell Sc Titan): mikroenkapsulácia umožňuje chrániť probiotikum pred žalúdočnými šťavami pri trávení. Extrémne účinné, keď sa dostane do čreva. Veľmi vysoký obsah v prípravku Gut Support (20 miliárd CFU*/15g) chráni zdravie mikroflóry, podporuje rast prospešných baktérií, zlepšuje účinnosť kŕmnej dávky.
 
Prebiotiká (Agrimos®): zabraňujú uchyteniu patogénnych baktérií na črevnú stenu. Robia ich menej nebezpečnými. Sú substrátom pre dobré baktérie, ktoré sa ľahko množia.
 
Kremelina: zachytáva toxíny z potravy a/alebo zo zažívania. Vysoký obsah oxidu kremičitého v kremeline tiež pomáha obmedzovať žalúdočnú kyselinu, prirodzene posilňuje spojivové tkanivo a zvyšuje rozklad patogénnych baktérií.

Odporúčané denné dávkovanie a všeobecné pokyny

Dospelé kone: 15 g denne (1 odmerka).
Pony: 10 g denne (3/4 odmerky).

Pretože produkt pôsobí tak, že mení črevný mikróbiom, môže úplný účinok trvať až 1 mesiac, než sa prejaví.
Pred použitím nenamáčajte!

Čas použiteľnosti: 24 mesiacov.

Zloženie

Kvasnicové produkty, repné rezne, krieda, repkový olej

Back