Kuni Hobby Pro 25kg

Kuni Hobby Pro 25kg

Kuni Hobby Pro je vysoko koncentrované jemne peletované všestranné krmivo pre králiky (3 mm pelety). Ideálne pre chov všetkých druhov a plemien králikov.

22.90€

Doručenie zdarma
na všetky objednávky nad 150€ 

Viac o produkte

Kuni Hobby Pro je vysoko koncentrované jemne peletované všestranné krmivo pre králiky (3 mm pelety). Ideálne pre chov všetkých druhov a plemien králikov. S vysoko stráviteľnými, pre žalúdok a črevá šetrnými rastlinnými bielkovinami a energeticky bohatými, pohodlnými sacharidmi pre zdravý, rovnomerný rast a pohodu. Aby ste vyhoveli vysokým nárokom výstavných zvierat pri odchove a príprave na výstavy, veľa chovatelov a profesionálov, už mnoho rokov (najmä v Holandsku a Nemecku) odporúčajú krmivo Kuni Hobby Pro. Obsahuje optimálne množstvo len rastlinného a kvalitného proteínu s bohatou, vysokokvalitnou surovou vlákninou a dvojité vitamínovanie (vrátane vitamínu A a vitamínu E) pre väčšiu odolnosť a rovnomerný rast. Bezprašné a chutné 3 mm pelety zaisťujú optimálnu štruktúru srsti, lesk srsti a špičkovú kondíciu.

Odporúčané denné dávkovanie a všeobecné pokyny

Množstvo krmiva, ktorým by ste mali kŕmiť svoje králiky, závisí od veľkosti a štádia života zvierat.

Veľké plemená nad 5 kg: 125g - 180g
Stredne veľké plemená 3 - 5 kg: 90g - 150g
Malé plemená 1 - 3 kg: 30g - 90g
Trpasličie plemená pod 1 kg: 25g - 30g

Zloženie

Lucernová múka, pšeničné otruby, slnečnicová múčka, sójové šupky, dužina cukrovej repy, palmový koláč, ovos, melasa z cukrovej trstiny, repkový šrot, lignocelulóza, jačmeň, palmové mastné kyseliny, sójový olej, chlorid sodný, uhličitan vápenatý.

Nutričné hodnoty

Proteín 15,5 %
Tuk 4,0 %
Vláknina 18,6 %
Popol 8,2 %
Vápnik 1,1 %
Fosfor 0,5 % 

Back